ZN.WTFCS.RO # [VIP FREE + CSO + FAST AMMO]

Ai un server de Counter Strike 1.6 si vrei sa i faci reclama ? Posteaza-l aici Gratis.
Do you have a Counter Strike 1.6 server and want to advertise it? Post it here for free.
Post Reply
Graphyt
Level 1
Level 1
Mood:
Romania

Thu Aug 30, 2018 4:49 pm

Adresa(DNS): ZN.Wtfcs.ro / ZN.Wtfcs.com
IP: 92.114.32.63
Port: 27015
Jucatori: 32
Tip: NON-STOP
Mod: Z-Nation
Ping Server: 15
Protocol: 47[Non-Steam]+48[Steam]
Anticheat on /off: on
Tara: RO
Nume detinator/detinatori: Graphyt ( Doar eu )
Contact detinator/detinatori : Doar prin discord privat (Graphyt#3760) sau pe discord-ul comunitatii.
Numele firmei unde este gazduit: ProfiHosting
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info ... .63:27015/

Descriere Server : Server-ul rulează un nou tip de Zombie, editat de mine și modificat extrem de mult, adăugat mai multe tip-uri de accese cât și clase de zombie, resursele server-ului se descarcă extrem de rapid (depinde și de provider-ul dvs.) Server-ul oferă GRATUIT VIP în momentul în care vă conectați pe server. Server-ul NU este un server de profit, NU este un server pe care dacă donezi ești cineva, pe server singurele donații care există și care NU vin în buzunarul meu sunt cele pentru accesele care sunt, însemnând că donațiile NU sunt donații ci boost-uri, boost-uri care ajută atât popularea server-ului, atât playerii pentru că se pot juca în mai mulți playeri și pe mine că mă bucur de bucuria voastră, nici-o donație nu va fi trimisă către mine sub nici-o formă, toate donațiile se duc strict în boost-uri. Server-ul de asemenea are niște modele frumoase de admin/VIP, niște arme noi extrem de bine (din punct de vedere estetic), damage-ul și HP-ul zombilor este destul de balansat.

Ce are in + fata de alte servere?: Față de alte servere noi avem seriozitate și nu avem foamea de donații, un lucru pe care îl poti vedea cam peste tot în Romania la toți fondatorii de server ( Aproape, nu generalizez), la noi puteți vedea un addon destul de schimbat și un gameplay amuzant/bun din toate punctele de vedere, update-urile sunt făcute la zi și asa va fi mereu.

Post Reply
  • Information